zdjęcia

światło

dźwięk

dron

steadycam

dolly


Zdjęcia HD i 4K

Dobry materiał, to udany film. Wiemy jak nakręcić dobry materiał.
Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, dającym wysoką jakość.

Do dyspozycji mamy rewolucyjne urządzenia - Sony FS7, NEX-FS100, Canon 7D i wymienne obiektywy. Obecnie jest to najbardziej optymalne rozwiazanie na rynku. Daje niesamowite rezultaty,
a jednocześnie jest o wiele bardziej opłacalne niż porównywalne Red One czy taśma filmowa.


Światło

Światło jest bardzo istotne. Posiadamy odpowiednie oświetlenie. Potrafimy także wykorzystać oświetlenie naturalne, jak i zastane. Przy dużych projektach korzystamy z usług wyspecjalizowanych oświetlaczy z całą gamą sprzętu oświetleniowego.


Dźwięk

Cyfrowy zapis na kartę pamięci to już standard. Dźwięk zapisujemy bezpośrednio na kamerze i/lub na zewnętrznym rekorderze Tascam DR-100. Mikroport bezprzewodowy Sennheiser G3, mikrofon typu shotgun - Rode NTG-2 wraz z futrzakiem i trzymetrową tyczką sprawdzi się w każdych warunkach. Przy większych projektach korzystamy z usług sprawdzonych dźwiękowców z odpowiednio dobranym osprzętem (m.in. wielościeżkowe rekordery cyfrowe, zestawy mikrofonów bezprzewodowych
i kierunkowych).


Dron

Przy filmach, gdzie niezbędne są ujęcia z lotu ptaka, oferujemy zdjęcia wykonane przy pomocy drona. Do dyspozycji mamy drony firmy DJI. Posiadamy niezbędne świadectwo kwalifikacji BVLOS (loty poza zasięgiem wzroku).


Steadycam

Steadycam przydaje się niejednokrotnie. Doda odpowiedniej dramaturgii, a przede wszystkim ustabilizuje obraz przy dynamicznych ujęciach w ruchu.


Dolly - jazda kamerowa

Nada ujęciom niepowtarzalny charakter. Posiadana przez nas jazda sprawdzi się w większości projektów. Przy bardziej wymagających projektach wykorzystujemy sprzęt i talent zewnętrznych wózkarzy.